Veckoauktion den 11 juni 2001

  • Sortera efter

  • 1075
    FÄRGLITO G Krallis, "Salabim"
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 6309
    KAMIN-HÖLJE 1800-tal, gjutjärn, (skadad)
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 1130
    LÄNSTOL Ek, Jugend
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 8201
    LITO Tore Palm, 249/300, Regatta, 51x69
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 1018
    LITOGRAFI Gerard Steffe, 72/26068 x 54
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 1008
    OLJA (D) Wilhelm Skoglund, Hund, -53, 40 x 50
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 1072
    ORIENT MATTA Kerman, typ, 375x245
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 1007
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 1129
    RÖLLAKANMATTA Sign Ingegerd Silow, 200x135
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 9036
    SERIEGRAFI Efter Andy Warhol, 91x91, "Flower"
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 9035
    SERIGRAFI Efter Andy Warhol, 91x91, "Flower"
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 8121
    SKULPTUR Trä, H55
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 1109
    SKULPTUR Glas, Fågel, H22
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 8257
    STOLAR 6 st, 1890-tal
    UTGICK

    11 juni kl 16:00
  • 8205
    UTGICK

    11 juni kl 16:00

Ladda ner broschyr